Menu

Rezerwacja wizyty

536 332 632

Język:

Home

Witamy, 

 
Przychodnia Holmed mieści się na Bemowie, oferując dogodną alternatywę dla mieszkańców Warszawy, poszukujących najwyższej jakości usług medycznych w możliwie najbliższym terminie. Pacjenci chwalą sobie krótki okres oczekiwania na wizytę, profesjonalizm, doświadczenie lekarzy i terapeutów oraz dyskrecję. 

Nazwa przychodni Holmed nawiązuje do medycyny holistycznej, popularnego nurtu w medycynie, którego podstawową tezą jest współzależność zaburzeń psychicznych i somatycznych. Dobre samopoczucie i kondycja psychiczna pacjenta może mieć znaczenie w leczeniu wielu chorób somatycznych, a także bólu, którego zwalczanie jest specjalnością naszej przychodni. Z kolei choroby i zaburzenia psychiczne często wynikają z zaburzeń somatycznych. Współpraca szerokiej gamy specjalistów o bogatej wiedzy i doświadczeniu w jednej poradni pozwala na kompleksowe podejście do przyczyn danej dolegliwości i leczenie ich przy użyciu najskuteczniejszych metod. 

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób chorych, ale także do tych, które przeżywają trudności charakterystyczne dla każdego wieku:  dorastania, wieku dojrzałego, a także okresu starzenia. Profesjonalna pomoc w radzeniu sobie z tymi trudnościami, które mogą dotyczyć na przykład niskiego poczucia własnej wartości, problemów wychowawczych, stresu, lub nadwagi, jest istotnym elementem profilaktyki wielu chorób, zarówno somatycznych jak i psychicznych, a jednocześnie sposobem na poprawę jakości życia.
 
W poradni panuje przyjazna atmosfera i troska o każdego pacjenta.