Menu

Rezerwacja wizyty

536 332 632

Język:

SPECJALIŚCI

Witamy, 

 
Nasza poradnia jest zlokalizowana na warszawskim Bemowie. Zatrudnia lekarzy i terapeutów różnych specjalności. Łączy ich przekonanie o tym, że poprawa stanu zdrowia pacjentów w bezpośredni sposób wiąże się z jakością ich życia. To właśnie dlatego Holmed jest miejscem, w którym współpracują ze sobą różni specjaliści – m.in. psychiatra, psychoterapeuta, specjalista medycyny bólu, osteopata czy kardiolog.
 
Naszym podstawowym celem jest zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej w oparciu o rzetelną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem, z nastawieniem na indywidualne traktowanie pacjentów. Każdemu zapewniamy odpowiednie warunki terapii oraz całkowitą dyskrecję i prywatność.
Z naszej oferty skorzystać mogą nie tylko chorzy, ale także osoby cierpiące z powodu trudności pojawiających się na różnych etapach życia – wieku dziecięcego, burzliwego okresu dorastania czy też dojrzałości. Nasi specjaliści pomagają radzić sobie z trudnościami wynikającymi z niskiego poczucia własnej wartości, przewleklego stresu, otyłości czy problemów z wychowaniem dziecka. Pomoc ta stanowi ważną część profilaktyki wielu chorób o podłożu somatycznym oraz psychicznym i pozytywnie wpływa na jakość życia.
 
W poradni panuje przyjazna atmosfera i troska o każdego pacjenta.